Засідання адміністративної комісії

Дата: 19.06.2020 14:25

Фото без опису19 червня 2020 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Заслучненської сільської ради.

Членами адміністративної комісії було розглянуто 6 матеріалів, що надійшли до виконавчого комітету сільської ради від місцевого підрозділу Нацполіції України.

Розгляд матеріалів про адміністративні порушення було проведено у присутності осіб, стосовно яких складено відповідні протоколи.

Основними статтями, які стали приводом для складання адмінпротоколів, є порушення правил благоустрою, порушення режиму тиші у громадських місцях, а також доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп`яніння.

За результатами розгляду поданих матеріалів до порушників застосовано адміністративні стягнення шляхом накладення штрафних санкції на загальну суму 1037,00 грн.

Відповідно до чинного законодавства, особи, стосовно яких застосовано адміністративні стягнення, мають право оскаржити рішення адміністративної комісії у встановлені терміни.