Діти – наша спільна турбота…

Дата: 09.06.2020 14:59

Фото без описуСьогодні, 09 червня 2020 року, відбулося засідання сьомої позачергової сесії сільської ради.

Відповідно до розпорядження сільського голови від 05 червня 2020 року № 31-р на розгляд пленарного засідання ради було винесено єдине питання - щодо внесення змін до сільського бюджету Заслучненської сільської ради на 2020 рік.

Потреба у терміновому розгляді зазначеного питання пов`язана з необхідністю виділення співфінансування з місцевого бюджету на виконання завершального етапу проведення капітального ремонту Заслучненського ліцею імені Олексія Іщука.

Не дивлячись на напружену ситуацію із станом наповнення дохідної частини місцевого бюджету, депутатами ради прийнято рішення щодо виділення субвенції районному бюджету на завершення реалізації цього проекту.

Сума спрямованих на ці цілі коштів з сільського бюджету виглядає досить символічно у порівнянні з 4,7 млн.грн., виділеними завдяки безпосереднього сприяння нашого Народного депутата Олени Євгенівни Копанчук з Державного фонду регіонального розвитку, всього лише 13,48 тис.грн., проте і ці кошти у добрій справі зайвими не стануть.

12 червня депутати районної ради, у свою чергу, розглядатимуть питання щодо виділення відповідного співфінансування з районного бюджету на реалізацію цього проекту.

Тож, спільними зусиллями наш навчальний заклад стане ще кращим, а для наших дітей та учителів навчатися і працювати у ньому буде набагато комфортніше.

Ще раз щиро дякуємо усім причетним до реалізації цього значимого для громади проекту!

Завдяки спільним зусиллям впевнено крокуємо у завтрашній день!