Підсумки виконання місцевих бюджетів за I квартал 2020 року

Дата: 07.05.2020 20:18

Фото без описуСьогодні, 07 травня 2020 року, на засіданні виконавчого комітету ради підведено підсумки виконання місцевих бюджетів громади за січень-березень 2020 року.

В якості інформування населення громади надаємо відповідну інформацію:

ДОВІДКА

про підсумки виконання місцевих бюджетів громади

за січень-березень 2020 року

Заслучненський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Заслучненської сільської ради в цілому за підсумками січня-березня 2020 року склали 207,156 тис.грн., що становить 86,75% або на 31,6 тис.грн. менше до запланованих показників (238,8 тис.грн.).

Недовиконання запланованих показників пов’язане з недоотриманням надходжень по наступним статтям:

• Рентна плата за користування надрами – 3,1 тис.грн.
  • Податок на нерухомість з юр.осіб – 1,0 тис.грн.
  • Орендна плата з фіз.осіб – 3,4 тис.грн.
  • Єдиний податок з фіз.осіб та юр.осіб – 46,5 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 214,5 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

Із сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 450,8 тис.грн., що складає 72,4% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці, енергоносії та канцтовари) – 192,8 тис.грн.
  • Дошкільна освіта (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці, енергоносії) 152,1 тис.грн.
  • Культура (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) 55,1 тис.грн.
  • Бібліотека (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) 21,8 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) – 18,4 тис.грн.
  • Благоустрій (видалення аварійних дерев, санітарна обрізка дерев та кущів) – 4,8 тис.грн.
  • Пожежна охорона (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) – 5,8 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Заслучненської сільської ради станом на 01 квітня 2020 року склав 21,6 тис.грн.

Глібківський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Глібківської сільської ради в цілому за підсумками січня-березня 2020 року склали 119,2 тис.грн., що становить 158,1% або на 43,8 тис.грн. більше до запланованих показників (75,4 тис.грн.).

Недовиконано запланований показник по надходженню єдиного податку з сільгосптоваровиробників в обсязі 42,8 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів культури в обсязі 33,1 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

Із сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 128,3 тис.грн., що складає 35,1% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування  (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці, енергоносії та канцтовари) – 70,9 тис.грн.
  • Культура  (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) – 17,6 тис.грн.
  • Бібліотека (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці)  – 17,6 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство  (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) – 5,8 тис.грн.
  • Субвенція районному бюджету на утримання ФАПу – 16,3 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Глібківської сільської ради станом на 01 квітня 2020 року склав 57,3 тис.грн.

Малоклітнянський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради в цілому за підсумками січня-березня 2020 року склали 411,0 тис.грн., що становить 128,8% або на 91,8 тис.грн. більше до запланованих показників (319,2 тис.грн.).

Недовиконано запланований показник по надходженню єдиного податку з юридичних осіб в обсязі 50,7 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 285,8 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

Із сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 556,7 тис.грн., що складає 64,1% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування  (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці, енергоносії та канцтовари) – 198,3 тис.грн.
  • Дошкільна освіта  (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) – 215,4 тис.грн.
  • Культура (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці) –  68,2 тис.грн.
  • Бібліотеки (заробітна плата, нарахування на фонд оплати праці)  – 35,3 тис.грн.
  • Соціальний захист (матеріальна допомога на поховання) – 3,0 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство (ліквідація надзвичайної ситуації - заміна насосного обладнання артсвердловини в с.Велика Клітна) – 15,0 тис.грн.
  • Благоустрій – 24,6 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради станом на 01 квітня 2020 року склав 55,0, тис.грн.

ДОВІДКОВО:

Станом на 07 травня 2020 року Заслучненська громада не має прямих відносин з державним бюджетом України.

Враховуючи це, усі передбачені чинним законодавством України податки, які повинні зараховуватися до місцевого бюджету об`єднаної громади, поки-що не надходять до бюджету громади (зокрема, це стосується 60,0% прибуткового податку з доходів фізичних осіб).

У зв`язку з обмеженим фінансовим ресурсом протягом січня-березня 2020 року капітальні видатки на розвиток інфраструктури населених пунктів громади не планувалися та не здійснювалися.