Рекомендації щодо святкування Великодніх свят

Дата: 16.04.2020 19:41

Шановні мешканці громади! З огляду на стрімке поширення коронавірусної хвороби в усіх регіонах України та на території Хмельницької області зокрема, з урахуванням карантинних обмежень та заборон, визначених рішеннями Уряду України, наполегливо просимо вас подбати про власну безпеку та безпеку оточуючих вас громадян під час святкування Великодніх свят та поминальних днів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами):

ЗАБОРОНЕНО

проведення всіх масових культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів.

З огляду на це, священнослужителям усіх конфесій рекомендовано утриматися від проведення масових богослужінь у храмах. Більшість релігійних організацій та громад відгукнулися на це та прийняли рішення проводити богослужіння у Великодні дні без участі вірян. Це ж саме стосується і поминальних днів.

У зв`язку з цим, просимо вас дослухатися до цих рекомендацій та провести Великодні свята у вузькому сімейному колі та уникати відвідування друзів та знайомих.

Особливу увагу звертаємо на заборону у цей час відвідування парків, посадок, лісів та розведення вогнищ. До порушників цих обмежувальних карантинних та протипожежних заходів застосовуватимуться заходи адміністративного впливу шляхом накладення значних сум штрафів.

Просимо донести зазначену інформацію до відома своїх рідних, близьких, знайомих та сусідів у телефонному режимі.

Подбаймо про нашу спільну безпеку разом!

Нехай Великодні свята не будуть затьмарені прикрими випадками та небажаними наслідками! Будьте здорові!