Увага! Заклади торгівлі не працюватимуть!

Дата: 16.04.2020 19:37

Фото без описуВідповідно до рішення районної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол №8 від 16 квітня 2020 року), з метою вжиття додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров`я громадян та запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

ЗАБОРОНЕНО

роботу закладів торгівлі усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям

19 квітня 2020 року!

Крім того, зазначеним суб`єктам господарювання рекомендовано

ПРИПИНИТИ

роботу відповідних закладів торгівлі та встановити

Санітарний день на 20 квітня 2020 року

для проведення санітарно-протиепідемічних заходів по обробці та дезінфекції приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів!

Дотримання суб`єктами господарювання зазначених заборон та обмежень контролюватиметься місцевим підрозділом Нацполіції України. До порушників карантинних заходів та обмежень застосовуватимуться адміністративні стягнення у вигляді накладення штрафів відповідно до чинного законодавства.

З огляду на зазначене вище, просимо мешканців громади завчасно придбати продукти харчування першої необхідності на святкові та вихідні дні.

Сподіваємось на ваше розуміння та важливість вжиття цих заходів та просимо донести зазначену інформацію до відома своїх рідних, близьких, знайомих та сусідів у телефонному режимі.