Карантин продовжено. Обмежувальні заходи посилено.

Дата: 09.04.2020 16:12

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року №255 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до внесених змін значно посилюється карантинний режим та вводяться додаткові обмеження, спрямовані на недопущення поширення захворювання серед населення.

Зокрема, забороняється:

- перебування в громадських місцях без засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів);

- переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів та інше.

З усіма карантинними обмеженнями можна ознайомитися за посиланням на текст відповідної Постанови Уряду: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/255-2020-%D0%BF

З урахуванням ситуації, спричиненої розповсюдженням цього гострого респіраторного захворювання, вкотре звертаємося до мешканців громади суворо дотримуватися заходів безпеки та встановлених обмежень!

Пам`ятайте, що ваше здоров`я та здоров`я ваших рідних – у ваших руках!