Сесійний день…

Дата: 27.03.2020 18:02

Фото без опису27 березня 2020 року відбулося засідання чергової сесії сільської ради.

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23 березня 2020 року № 20-р, враховуючи карантинні обмеження, пов`язані із ситуацією щодо запобігання та недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, сесія пройшла у закритому режимі.

Відповідно до напрацьованих та розглянутих на спільному засіданні постійних комісій ради матеріалів, на розгляд сьогоднішнього пленарного засідання було включено 72 питання, з них - 12 основних питань, 34 питання щодо затвердження технічних документацій та проектів із землеустрою щодо передачі у власність мешканцям громади земельних ділянок під житловими будинками та присадибними ділянками, а також 26 питань щодо надання дозволів мешканцям громади на розробку технічної документації із землеустрою під житловими будинками та присадибними ділянками.

Серед основних питань порядку денного сесії, відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України, депутатами було розглянуто та прийнято відповідні рішення щодо затвердження звітів виконавчого комітету про хід та підсумки виконання місцевих бюджетів за 2019 рік.

Також прийнято відповідні рішення щодо внесення змін до місцевих бюджетів на 2020 рік за рахунок розподілу вільних залишків коштів, що утворилися в місцевих бюджетах станом на 01 січня 20020 року (загальна сума 147,1 тис.грн.).

Зокрема, за рахунок цього фінансового ресурсу внесено зміни до місцевих бюджетів та спрямовано відповідне фінансування на виконання наступних заходів:

- забезпечення часткової компенсації перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян (20,0 тис.грн.);

- на утримання підрозділу місцевої пожежної охорони (33,5 тис.грн.);

- на ремонт обладнання артсвердловини в с.В.Клітна (15,0 тис.грн.);

- на виконання робіт по монтажу армуючих поясів сільського клубу в с.В.Клітна (10,0 тис.грн.);

- надання субвенції районному бюджету на проведення експертизи проекту капітального ремонту ліцею в с.Кошелівка (10,169 тис.грн.);

- на придбання та встановлення автозупинки в с.Мала Клітна (7,4 тис.грн.);

- надання поточних трансфертів комунальному підприємству «Аква» (25,8 тис.грн.).

Депутатським корпусом було розглянуто та затверджено відповідними рішеннями дві нові програми:

-  «Програма цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Заслучненської об`єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки»;

- «Програма відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Заслучненської об`єднаної територіальної громади на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2020 рік».

Також депутатами було розглянуто та прийнято відповідне рішення щодо затвердження плану розробки проектів регуляторних актів на 2020 рік, а саме:

- Проекту рішення „Про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Заслучненської сільської об`єднаної територіальної громади  на 2021 рік”;

- Проекту рішення “Про ставки та методику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що перебуває у власності Заслучненської сільської об`єднаної територіальної громади” та „Порядок  проведення конкурсу на право оренди комунального майна Заслучненської сільської об`єднаної територіальної громади”;

- Проекту рішення “Про  встановлення  розмірів орендної плати за земельні  ділянки  комунальної  власності  Заслучненської сільської об`єднаної територіальної громади”;

- Проекту рішення “Правила благоустрою території населених пунктів Заслучненської сільської об`єднаної територіальної громади”;

- Проекту рішення "Про встановлення для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності, розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету".

Завдяки попередньому детальному опрацюванню проектів на засіданні постійних комісій, сесія пройшла оперативно та конструктивно.

З усіма прийнятими на засіданні рішеннями можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Архів документів», які оприлюднено відповідно до вимог чинного законодавства про доступ до публічної інформації.