Підсумки засідання виконавчого комітету

Дата: 25.03.2020 17:39

Фото без опису25 березня 2020 року під головуванням сільського голови Анатолія Розумного відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

З урахуванням карантинних обмежень засідання проходило у закритому режимі без присутності мешканців громади та запрошених.

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23 березня поточного року № 19 до порядку денного засідання було включено наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Заслучненської сільської ради від 21 грудня 2019 року № 7 «Про сільський бюджет Заслучненської сільської ради на 2020 рік».

2. Про внесення змін до рішення Глібківської сільської ради від 21 грудня 2019 року №10 «Про сільський бюджет Глібківської сільської ради на 2020 рік»

3. Про внесення змін до рішення Малоклітнянської сільської ради від 20 грудня 2019 року № 2 «Про сільський бюджет Малоклітнянської сільської ради Красилівського району Хмельницької області на 2020 рік»

4. Про надання пропозиції щодо внесення змін до рішення Заслучненської сільської ради від 09 січня 2020 року №7 "Про початок реорганізації Глібківської сільської ради та Малоклітнянської сільської ради шляхом приєднання до Заслучненської сільської ради"

5. Про проведення місячника з благоустрою населених пунктів Заслучненської об`єднаної територіальної громади.

6. Про присвоєння поштової адреси домогосподарству Дмитрука В.Ю. в с.Кошелівка.

7. Про впорядкування поштових адрес.

8. Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на другий квартал 2020 року.

Засідання виконавчого комітету пройшло оперативно та конструктивно. Усі питання порядку денного було розглянуто та прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Архів документів».

На завершення засідання виконкому сільський голова Анатолій Розумний вкотре наголосив та звернувся до присутніх членів виконавчого комітету з проханням дистанційно інформувати населення громади щодо наявних карантинних обмежень та дотримання рекомендацій мешканцями щодо запобігання розповсюдження цього небезпечного вірусу.