Наша безпека – у наших руках!

Дата: 23.03.2020 15:53

Фото без описуШановні мешканці громади!

У зв`язку запровадженням карантину, пов`язаним із ситуацією щодо запобігання та недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, просимо усіх дотримуватися рекомендацій щодо обмеження контактів з іншими громадянами та особистого захисту.

Уникайте місць скупчення людей, дотримуйтесь рекомендованих дистанцій.

Без нагальної на те необхідності не залишайте свої помешкання та не відвідуйте своїх рідних, знайомих та сусідів.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!

Особливо просимо дотримуватися режиму самоізоляції мешканців громади, які останнім часом повернулися додому з-за кордону!

Пам`ятайте! Саме Ви зобов`язані в першу чергу самоізолюватися та не наражати на небезпеку своїх рідних та оточуючих!

Відповідно до чинного законодавства, зокрема, стосовно осіб, які повернулися з-за кордону, та не дотримуються вимог карантину та самоізоляції, передбачено їх притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!

Шановні мешканці! У випадку, якщо ви є свідком, що людина, яка повернулася з-за кордону, вільно пересувається по населеному пункту та не дотримується режиму самоізоляції, неодмінно телефонуйте за номером «102». Це не буде розцінюватися як донос, це питання нашої спільної безпеки!

У зв`язку із ситуацією, що склалася, сільська рада працює в режимі з обмеженим доступом.

Прийом громадян тимчасово не здійснюється.

У випадку нагальної необхідності вирішення окремих питань телефонуйте за номером 068-622-69-48 (секретар сільської ради Дашевська Світлана Іванівна)

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!

НАША БЕЗПЕКА – В НАШИХ РУКАХ!