У жінки - посмішка весни...

Дата: 07.03.2020 22:16

Фото без описуПрийшла весна… Така очікувана і ніжна… Коли усе навкруг починає оживати… Коли нам лагідно всміхається сонечко і наш світ наповнюється радістю та веселим щебетом пташини… Коли ми святкуємо одне з найкращих свят - свято наших чарівних мам, бабусь, свято наших любих сестричок, донечок, онучок… Свято весни, свято жінок - 8 Березня!

То ж сьогодні, 07 березня,  представниці нашої найкращої половини приймали на свою адресу щирі вітання з нагоди цього чудового свята під час святкового концерту, який відбувся у сільському клубі с.Кошелівка.

Найщиріші та найтепліші слова привітань на адресу усіх жінок громади від депутатського корпусу та виконавчого комітету ради громади пролунали зі сцени з уст сільського голови Анатолія Розумного та депутата ради громади Віктора Висоцького.

Приємним подарунком з нагоди свята для усіх жінок стала підготовлена концертна програма від наших аматорів сцени - учасників художньої самодіяльності Заслучного, Великої Клітної та Кошелівки. Веселі пісні, віршовані привітання, жартівливі мініатюри та дотепні гуморески із жіночого життя та побуту не залишили нікого байдужими. У залі панувала атмосфера любові, родинного затишку та щастя.

Зі святом Вас, любі жінки! Нехай вічна весна буяє у ваших серцях та душах!

Нехай ваші очі завжди світяться щастям! Нехай збуваються усі ваші мрії!