Засідання адміністративної комісії

Дата: 18.02.2020 22:41

Фото без опису18 лютого 2020 року під головуванням першого заступника сільського голови Надії Олексюк відбулося засідання адміністративної комісії Заслучненської сільської ради.

Членами адміністративної комісії було розглянуто матеріали, що надійшли до виконавчого комітету сільської ради від місцевого підрозділу Національної поліції України, які стосуються правопорушень у сфері благоустрою та громадського порядку.

За результатами розгляду поданих матеріалів до 2 осіб застосовано адміністративні стягнення у вигляді попередження, стосовно 5 осіб накладено стягнення у виді штрафних санкції на загальну суму 714,0 грн.

Відповідно до чинного законодавства, особи, стосовно яких застосовано адміністративні стягнення, мають право оскаржити рішення адміністративної комісії у встановлені терміни.