СИДОРУК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ

Ігор Анатолійович СИДОРУК народився 03 квітня 1973 року у селі Котюржинці у звичайній сільській родині.
Змалку був привчений до сільської праці.
З 1980 по 1988 рік навчався у місцевій школі. Ігор ріс доброю та чесною дитиною, мав багато друзів, завжди дотримував даного слова.
Після закінчення школи пішов далі навчатися у Чорноострівське СПТУ-39, яке закінчив у 1991 році.
Після цього два роки строкової служби в армії.
Після строкової служби Ігор повернувся у рідне село та пішов працювати у місцеве господарство. До роботи ставився сумлінно та відповідально, докладав чимало зусиль для досягнення бажаного результату, стійко переносив будь-які труднощі.
У 1995 році одружився, власноруч збудував свій дім, виховав двох доньок.
З травня 2015 по червень 2017 був учасником АТО, брав участь у бойових діях на сході України.
Після демобілізації знову повернувся до рідного дому.
У 2024 році був мобілізований та пішов захищати рідну землю від рашистських окупантів.
Разом із бойовими побратимами Ігор мужньо воював у складі 11 прикордонного загону Державної прикордонної служби України на посаді снайпера одного з його підрозділів.
До виконання військових обов'язків та поставлених бойових завдань завжди ставився відповідально.
Загинув 04 серпня 2025 року, мужньо виконавши свій військовий обов'язок під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Клюси Крюківського району Чернігівської області.
Йому назавжди буде 52…
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!




