Сесійний день…

Дата: 23.06.2020 20:44

Фото без опису23 червня 2020 року відбулося засідання чергової сесії сільської ради.

На початку засідання депутати сільської ради та присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам`ять нашого односельчанина Олексія Іщука, який три роки тому трагічно загинув під час виконання бойового завдання на Сході України.

Після цього депутатами було обговорено та затверджено порядок денний засідання, до якого було включено 19 питань.

Серед основних питань порядку денного, депутатами було розглянуто та прийнято наступні рішення:

• Про звернення депутатів сільської ради до Народного депутата України Копанчук О.Є., Міністерства розвитку громад та територій України та Хмельницької обласної державної адміністрації щодо включення Заслучненської об`єднаної територіальної громади до складу Хмельницького району при формуванні та затвердженні нового адміністративно-територіального устрою Хмельницької області;
  • Про встановлення місцевих податків і зборів на території Заслучненської сільської об`єднаної територіальної громади на 2021 рік;
  • Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Заслучненської об`єднаної територіальної громади та цільових програм на 2020 рік»;
  • Про звернення до Красилівської районної ради з клопотанням щодо присвоєння Кошелівському ліцею ім`я Заслуженого працівника сільського господарства України – Ковальчука Володимира Федоровича.

Крім того, депутатами було розглянуто та прийнято рішення щодо затвердження технічних документацій із землеустрою по земельним ділянкам під наявною житловою забудовою мешканців громади та їх присадибним ділянкам, а також по наданню відповідних дозволів на розробку такої документації, затверджено план роботи сільської ради на друге півріччя поточного року та затверджено розпорядження сільського голови, видані у міжсесійний період.

Пленарне засідання чергової сесії пройшло у конструктивному руслі.

З усіма прийнятими на засіданні рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».